Przejdź do treści

Sklep Zdrowa Żywność w Radzyminie!

Sklep Zdrowa Żywność w Radzyminie przy ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 2 naprzeciwko urzędu miasta i gminy to zdrowy punkt w naszym mieście, który warto odwiedzić w poszukiwaniu zdrowych nawyków.  Odwiedziliśmy sklep Zdrowa Żywność w związku z ogłoszeniem reklamowym na targradzymin. Zadaliśmy kilka pytań, by lepiej poznać to miejsce.

Dlaczego powstał sklep Zdrowa Żywność w Radzyminie ?
Sklep powstał, by dostarczyć zdrowe produkty dla mieszkańców. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór marek, produktów czy półproduktów do tworzenia zdrowych dań i przekąsek. Sami staramy się żyć zdrowo, wybieramy to co na rynku najlepsze, ale niekoniecznie najdroższe. Doradzamy, zamawiamy dla specjalne życzenie i w miarę możliwości edukujemy w kwestii zdrowego jedzenia i codziennych nawyków.

Co oferuje/ ma w ofercie sklep Zdrowa Żywność w Radzyminie ?
Sklep Zdrowa Żywność w Radzyminie oferuje herbaty i mydła na wagę, kosmetyki, zioła, przyprawy, produkty wegańskie, ekologiczne dla diabetyków oraz bezglutenowe.

Kto powinien odwiedzić sklep Zdrowa Żywność w Radzyminie ?
Każdy, kto poszukuje zdrowych produktów, chce zacząć zmiany od zdrowych nawyków czy chociażby przekonać się jak smakują niektóre produkty z lepszym składem niż te, które jemy na co dzień. Sklep Zdrowa Żywność w Radzyminie, czynny jest w godz. pon-pt 10-18, sb 8-14. UWAGA na hasło „targ” 5% zniżki na herbaty i mydła!

Translate »