Przejdź do treści

Fashion Look butik z odzieżą i dodatkami dla kobiet – Radzymin

Miło nam poinformować o nowym, wyjątkowym miejscu w Radzyminie. Tym bardziej że to cudowne miejsce dla każdej kobiety!  Poznajcie Fashion Look by Sylwia Wojtera! Adres sklepu to Galeria Zielone Ogrody, Al. Jana Pawła II 18 lok. U19, 05-250 Radzymin

Odwiedziliśmy Fashion Look w Radzyminie w związku z otwarciem oraz ogłoszeniem reklamowym na targradzymin. Zadaliśmy kilka pytań, by lepiej poznać to miejsce.

Dlaczego powstał butik Fashion Look w Radzyminie?
Butik Fashion Look powstał z potrzeby pasji i serca do kobiet i mody. Z myślą o współczesnych kobietach, które w natłoku codziennych obowiązków, chcą wyglądać i czuć się wyjątkowo.

Co oferuje butik Fashion Look w Radzyminie ?
Butik ma w swojej ofercie ubrania i dodatki dla kobiet, ale również usługę doradztwa w zakupach, analizy kolorystycznej i diagnozy sylwetki czy przegląd szafy. W naszej ofercie posiadamy odzież i dodatki, które cechuje przede wszystkim wysoka jakość, dlatego stawiamy na wyselekcjonowane marki polskie, hiszpańskie, niemieckie i włoskie m.in. Afunguard, Francesca Antonucci, Click, Blue Seven, Kasksada, Scorzzo, Why Not i Solo Moda. W standardzie posiadamy odzież  od rozmiaru 36 do rozmiaru 50, z możliwością zamówienia poszczególnych modeli w rozmiarach 52,54…

Kto powinien odwiedzić butik Fashion Look w Radzyminie ?
Każda kobieta, niezależnie od tego, czy preferuje styl elegancki, casual, czy sportowy. U nas najdzie coś dla siebie na co dzień czy szczególną okazję. W butiku oferujemy również wspomniane usługi doradcze, więc jeśli pan poszukuje wyjątkowego prezentu dla swojej kobiety, również może nas odwiedzić, z pewnością uzyska pomoc i zadowolenie obdarowanej kobiety.

 

Odwiedź butik również online na ich profilu facebook.com/fashionlookbutikradzymin/

Byliśmy na uroczystym otwarciu butiku Fashion Look by Sylwia Wojtera w dniu 23 października, zachęcamy do obejrzenia wideo!

 

Translate »