Przejdź do treści

EMS BodyLine innowacyjny trening personalny w Radzyminie!

Z radością i ciekawością informujemy o nowym  miejscu w Radzyminie. Tym bardziej, że to coś rewolucyjnego! Trening EMS w 20 min! Odwiedziliśmy Trening EMS w Radzyminie w związku z ogłoszeniem reklamowym na targradzymin. Zadaliśmy kilka pytań, by lepiej poznać to miejsce.

Dlaczego EMS BodyLine powstało w Radzyminie?
Radzymin bardzo się rozbudowuje, a tu brakowało właśnie takiego miejsca. Sa siłownie i inne tego typu miejsca, a studia treningów EMS brak. Nasi klienci wielokrotnie podkreślali, że już od dawna chcieli korzystać z tego typu treningów, ale najbliższe studia były w Warszawie.
Co oferuje EMS BodyLine w Radzyminie?
Krótkie lecz intensywne treningi, które są bardzo efektywne.Podczas jednego treningu EMS mięśnie wykonują średnio 150 razy więcej napięć, niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnego treningu. Ta metoda treningowa służy zwiększeniu siły i masy mięśniowej przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej. Przynosi również bardzo dobre efekty przeciwbólowe w obrębie stawów oraz kręgosłupa. Jest to ogromna oszczędność czasu, gdyż sesja treningowa trwa zaledwie 20 minut i jest zawsze prowadzona przez wykwalifikowanego trenera. Wystarczy ćwiczyć 1 raz w tygodniu, aby osiągnąć wyznaczony cel.
Kto powinien odwiedzić EMS BodyLine w Radzyminie?
Każdy, kto chce zadbać o swoje zdrowie, kondycję i figurę. Zarówno Panie jak i Panowie, starsi i młodsi. Ćwiczyć u nas można już od 16 roku życia.

Gdzie znajduje się sklep  EMS BodyLine?

Galeria Zielone Ogrody, Al. Jana Pawła II 18 lok. U15, 05-250 Radzymin

Więcej na ich profilu: facebook.com/EMS-BodyLine-Radzymin

 

Translate »