Przejdź do treści

Corr Met- Recykling skup złomu w Radzyminie!

Corr Met- Recykling skup złomu w Radzyminie to nowy skup w mieście! Mieści się przy Coca Coli ul. Księżycowa 7. Odwiedziliśmy Corr Met- Recykling w związku z ogłoszeniem reklamowym na targradzymin. Zadaliśmy kilka pytań, by lepiej poznać to miejsce.

Dlaczego powstał CORR-MET RECYKLING skup złomu i metali kolorowych w Radzyminie?

CORR-MET Recykling powstał w celu podniesienia jakości usług związanych z odpadami podlegającymi recyklingowi na terenie gminy Radzymin i okolic. Chcieliśmy zaoferować mieszkańcom i okolicznym firmom możliwość sprzedaży złomu stalowego, złomu kolorowego a także makulatury w jak najlepszych cenach, a tym samym pozbycie się niejednokrotnie problemu.

Co oferuje/ ma w ofercie CORR-MET RECYKLING skup złomu i metali kolorowych w Radzyminie?

CORR-MET Recykling oferuje skup i transport wszelkiego złomu- stalowego, kolorowego, akumulatorów, a także odbiór makulatury w postaci kartonów, gazet, książek.

Kto powinien odwiedzić  CORR-MET RECYKLING skup złomu i metali kolorowych w Radzyminie?

CORR-MET Recykling powinien odwiedzić każdy posiadający złom stalowy i kolorowy. Często przywiezienie nawet niewielkich ilości potrafi zaskoczyć klienta jeżeli chodzi o ilość pieniędzy którą dostaje. Dla firm z kolei dużym ułatwieniem jest to że w legalny sposób za pomocą BDO mogą pozbyć się odpadów, które mają na stanie (często chodzi o makulaturę). Posiadamy własny transport i oferujemy również odbiór złomu od klienta.

Gdzie znajduje się odwiedzić  CORR-MET RECYKLING skup złomu i metali kolorowych w Radzyminie?

Firma CORR-MET Recykling znajduje się na ulicy Księżycowej 7 (droga na oczyszczalnię ścieków). W tej chwili powstało nowe rondo obok Coca Coli i to właśnie na nim trzeba skręcić, aby trafić na nasz SKUP 🙂

zobacz skup złomu z góry

Translate »