Przejdź do treści

Centrum Tlenoterapii w Radzyminie

Miło nam poinformować o nowym, ciekawym miejscu w Radzyminie. Tym bardziej, że wspomaga on nasze zdrowie i samopoczucie. Poznajcie Centrum Tlenoterapii Radzymin ul.Waltera 9.

Odwiedziliśmy Centrum Tlenoterapii w Radzyminie w związku z ogłoszeniem reklamowym na targradzymin. Zadaliśmy kilka pytań, by lepiej poznać to miejsce.

Dlaczego powstało Centrum Tlenoterapii w Radzyminie?
Centrum Tlenoterapii Radzymin powstało z myślą niesienia pomocy osobom borykającym się z problemami zdrowotnymi. Zarówno u dzieci jak i osób dorosłych.

Czym zajmuje się Centrum Tlenoterapii w Radzyminie?

Centrum Tlenoterapii Radzymin zajmuje się sesjami tlenoterapii w łagodnej komorze hiperbarycznej. Które polegają na oddychaniu 93% tlenem w warunkach podwyższonego ciśnienia 1.3 ATA. Dzięki czemu tlen dociera do każdej komórki, tkanki, rdzenia kręgowego, płynu mózgowo rdzeniowego, szpiku kostnego oraz naczyń krwionośnych. Dotleniając cały organizm regeneruje i pobudza do wzrostu i odnowy nowych komórek.

Kto powinien odwiedzić Centrum Tlenoterapii w Radzyminie?
Nasze Centrum powinny odwiedzić osoby z różnymi schorzeniami zdrowotnymi, które chcą zregenerować swój organizm, wspomóc leczenie, poprawić wygląd skóry oraz oczyścić organizm z toksyn.

pozdrawiam
Marta Szcześnik

Przeszedłeś Covid 19 Twój organizm nie funkcjonuje jak przed infekcją, czujesz: zmęczenie, rozdrażnienie, brak apetytu, cierpisz na bezsenność? Odwiedź Centrum Tlenoterpaii w Radzyminie.

Masz problemy zdrowotne: ze stawami, neurologiczne, trudno gojące się rany, słabą odporność?  Zadbaj o swoje zdrowie z Centrum Tlenoterapii Radzymin!

Skorzystaj z sesji tlenoterapii w komorze hiperbarycznej w Centrum Tlenoterapii Radzymin ul Waltera 9 przy Kass Dent.

Translate »